Ca. tid Fællesstævne 23.2.2020      
10.00 Velkomst     Omkl.
10.05 Bøvling Efterskole   Pernille, Johanna, Mads, Niels, Stefan, Bjarke, Bill p5/d7
10.35        
10.40 Voksne piger 25+ Silkeborg GF Inger, Marianne 6
10.50 Alderslyst Grand Prix Alderslyst GF Clara, Meggie, Nicoline 1
11.00 SG MIX spring beg/lidt øvede fra 10 år Silkeborg GF Sigfred, Rikke, Remie, Inger p6/d8
11.15 SG MIX spring beg/lidt øvede fra 12 år Silkeborg GF Nicklas, Marcus, Remie, Rikke, p6/d8
11.30 Team Capella-Team Lux Lystrup IF Ane,Helle,Helle Pernille, Nicoline, Signe 3
11.40 Showholdet Lystrup Lystrup IF Tenna, Monica, Mikkel, Sabine  
11.55 Team Ara-Team Baila piger 9-12 år Silkeborg GF Inger, Karoline, Thi 6
12.05 DGI Midtjylland Silkeborg Ynglingepiger   Nicoline 2
12.15 Levring Efterskole   Peder, Randi, Salva, Josefine p5/d7
12.45        
12.50 Junior – Senior Grand Prix Silkeborg Gf Thi 6
13.00 Positionsholdet Bryrup IF Thea, Nynne 4
13.15 Viby Performance Team Viby IF Camilla 2
13.30 Team Saturn – Team Sky Grand Prix Lystrup IF Astrid, Helle Pernille, Karla 3
13.40 Bryrup Springhold Bryrup IF Lars, Jesper, Susanne, Edith, Astrid, Jeppe, Kenneth, Magnus, Marcus, Simon p6/d8
14.05 Team Starlight – Team Shine Lystrup IF Helle, Julie, Maria, Sarah 3
14.15 SG Talenthold Silkeborg GF Simon, Knud-Erik, Rikke, Marcus p5/d7
14.35 SG Acro – Tirsdagstøserne Silkeborg GF Charlotte, Charlotte, Maria, Margrethe, Oline,

Sophia, Mejse, Christine

4
14.45 Silkeborg Akrobaterne Silkeborg GF Charlotte, Nete, Nana, Glennie, Lærke, Maria 2
15.00 RSG      
15.15 Forstadsfruerne 30+ Lystrup IF Rie, Charlotte 6
15.25 Talenthold NFS NFS, Vejle Finn, Sanel, Victor ,Josephine, Sadina p6/d8
15.40 Vejle Spring Team NFS, Vejle Lene, Emil, Josephine, Joachim p6/d8
15.55 KIF Super Mix KIF Kolding Rene 3
16.10 HVAK springerne Hvide Sande AK Osvald, Johannes, Søren, Erik, Inge 4
16.25 DGI Midtjylland Silkeborg Juniorhold   Alberthe, Rebecca, Laura, Nicoline, Jakob,

Knud-Erik, Nicklas, Simon, Simon

p5/d7
16.55 Afslutning